من: سلام. بهم زنگ زده بودی. کاری داشتی ؟

دوستم: آره ؛ امروز وقت داری بریم با فلانی صحبت کنیم برای قرارداد؟

من: امروز که نه ؛ دارم اسلاید های دوره‌ی از صفر رو درست میکنم.

دوستم: عه تو که قبلا هم دوره مقدماتی داشتی. مگه همونا رو درس نمیدی؟

من: نه دیگه ؛ من برای هر دوره‌ای ، اسلاید و محتوای اختصاصی درست میکنم.

دوستم: تو هم بیکاریا ول کن بابا این کارا رو . همونو درس بده بره ! کسی نمی‌فهمه که

من: بحث فهمیدن نیست. بحث اینه که اگه محتوای تو همیشه تکراری باشه ، تو هیچ وقت روو به جلو حرکت نمیکنی. وقتی داری از مردم بابت چیزی پول میگیری ، پس باید بهترین چیزی که می‌تونی رو ارائه بدی.

دوستم: بابا رضا ! کسی اینکارو نمیکنه که . من خودم 4 سال پیش رفتم دوره عکاسی ****** . الانم داره همونا رو درس میده. کسی هم چیزی بهش نمیگه.

من: اون به خودش مربوطه. من نه تنها برای هر دوره ای محتوای اختصاصی درست میکنم ؛ بلکه برای ورژن های مختلف دوره ها هم محتوا رو آپدیت میکنم. یعنی مثلا اگه قراره باشه از صفرِ 2 رو برگزار کنم ؛ چیزهایی که الان درس میدم رو آپدیت میکنم

دوستم:

من:

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دوستم ,میکنم ,دوره ,چیزی ,محتوای ,درست ,درست میکنم ,میکنم دوستم ,آپدیت میکنم ,محتوای اختصاصی ,اختصاصی درست ,درست میکنم دوستم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربري نتسان پزشکی آموزش هاي تنکا کالا خبرنامه به روز و تخصصی سینما وبگاه جهانی سلام Matt free-film-download1.parsablog.com موسسه ونوس | سایت مرکزی موسسه ونوس | ونوس کنکور